Porady

Tapety w paski, które pasują do kanonów współczesnej mody aranżacyjnej

Tapety w paski, które pasują do kanonów współczesnej mody aranżacyjnej

Dla każdej osoby aranżacja przestrzeni domowej jest bardzo ważna. Dzięki odpowiedniemu doborowi koloru ścian, mebli czy dodatków, można czuć się niezwykle komfortowo w swoim pokoju. Wiele osób zadaje sobie również pytanie: jak optycznie powiększyć swoją małą, domową przestrzeń? Jedną z możliwości jest zastosowanie tapety w paski. Zdecydowanie, ten wyżej wymieniony motyw może optycznie podwyższyć bądź też poszerzyć wnętrze. Wszystko jest zależne od konkretnego ułożenia pasów. Obecnie, można znaleźć wiele ciekawych tapet w wyżej wymienionym motywie.

Tapeta w paski idealna do wnętrz industrialnych oraz rustykalnych

Dekoracja ścienna w postaci tapety w paski jest bardzo wyrazista, może zatem stanowić doskonałą ozdobę w domowych wnętrzach. Motyw pasów będzie również świetną dekoracją eleganckich, nowoczesnych biur, hoteli, pensjonatów a także restauracji i innych lokali użytkowych. Z całą pewnością jest to dobry wybór dla osób, które chcą wyróżnić swoje wnętrze. Eleganckie i modne tapety w paski dodadzą wnętrzom charyzmy, charakteru i bez wątpienia, niepowtarzalności. Występują one w wielu modnych i ciekawych kolorach. W industrialnych oraz skandynawskich wnętrzach, bardzo często wybierane są tapety w kolorystyce biało-czarnej. Jest to również doskonała opcja dla pomieszczeń w klimacie loft. Z kolei do rustykalnych oraz romantycznych pomieszczeń w stylu boho mogą pasować tapety w paski, które inspirowane są kolorem brązu i beżu. Natomiast do awangardowych, odważnych i modernistycznych przestrzeni, bardzo często wybierane są różnokolorowe pasy, które wzajemnie się ze sobą przeplatają. Tego typu tapeta w paski będzie stanowić także doskonałą inspirację dla nonkonformistów.

Nowoczesne aranżacje z wykorzystaniem tapety w paski

W pokojach dziecięcych, niezwykle modny motyw, mogą stanowić tapety w paski kolorowe. Nadadzą one pomieszczeniom przytulności i łagodności. Jest to szczególnie ważne, aby każde dziecko w swoim pokoju czuło się niezwykle beztrosko i radośnie. Wiele osób zastanawia się, gdzie jeszcze można kłaść tapety. Otóż, pasują one do salonów i jadalni. Dzięki takiej stylowej ozdobie, można zamienić te pomieszczenia w elegancką wizytówkę domu. Z kolei tapeta w paski inspirowana stylem industrialnym, w stonowanej kolorystyce, może pasować do salonu, kuchni jak i również do renomowanej restauracji. Tapetę można położyć na ścianie za łóżkiem, w centralnej części sypialni bądź też nad kominkiem elektrycznym w salonie. Można ją także umieścić nad biurkiem w pokoju dziecięcym oraz młodzieżowym.

Similar Posts