RTV i AGD

Odkurzacze bezprzewodowe — nowa wygoda w sprzątaniu domu

W wielu polskich domostwach częstym widokiem wciąż są klasyczne odkurzacze z przewodem. Te mają jednak wiele wad. Nierzadko są nieporęczne i oferują ograniczoną mobilność. Świetnym rozwiązaniem tego problemu są nowoczesne odkurzacze bezprzewodowe. Zobacz, dlaczego warto sprawić sobie takie urządzenie z okazji promocji na Black Friday.

Spośród czynności skupionych wokół sprzątania, odkurzanie jest jedną z najczęstszych. Dlatego warto zadbać o swój komfort i zainwestować w odkurzacz, który pozwoli Ci sprawić, że ta czynność stanie się prosta i przyjemna. W tym celu doskonale sprawdzają się odkurzacze bezprzewodowe.

Odkurzacz bezprzewodowy — mobilny, prosty w obsłudze

Nie zawsze chce nam się wyciągać sporych rozmiarów sprzęt z kablem, żeby móc coś odkurzyć. Czasami potrzebujemy tylko pozbyć się nadmiaru kurzu z jednego pomieszczenia, czy też szczególnie zabrudzonych miejsc. W takich sytuacjach odkurzacze bezprzewodowe potrafią niezwykle ułatwić życie. Zajmują niewiele miejsca i są zawsze gotowe do pracy. Z reguły ich ładowanie odbywa się za pomocą specjalnej stacji dokującej, która dobrze wpasuje się w dowolne miejsce w domu. Chcąc coś szybko odkurzyć, wystarczy wziąć taki sprzęt do ręki, uruchomić go włącznikiem i już można zająć się usunięciem zabrudzeń.

Odkurzacze bezprzewodowe świetnie sprawdzają się również podczas kompleksowego sprzątania. Bez problemów są w stanie pozbyć się kurzu ze sporych powierzchni. Jest to możliwe ze względu na sporą wytrzymałość akumulatora, a także ich niewielką wagę. Korzystanie z nich nie sprawia większych problemów i nie wymaga dużej siły. Wszystko dzięki temu, że nie trzeba ciągnąć za sobą sporych rozmiarów urządzenia.

Taki sprzęt oszczędza czas nie tylko w trakcie odkurzania, ale też przed i po nim. Chcąc odkurzyć swoje mieszkanie, nie będziesz już musiał męczyć się z wyciąganiem z szafy nieporęcznego odkurzacza, rozciąganiem kabla, podłączaniem do gniazdka, a także z późniejszym składaniem. Bezprzewodowe urządzenie wyciągniesz, a po pracy odłożysz do stacji ładującej w zaledwie kilka sekund.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy warto wybrać?

Sam zakup odkurzacza bezprzewodowego to nie wszystko. Trzeba wybrać urządzenie, które oferuje wiele funkcji i dobre parametry. Takim jest odkurzacz bezprzewodowy Dreame R20. Jest to poręczne i wydajne urządzenie. Jego siła ssania wynosi aż 27 000 Pa, dzięki czemu poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Dodatkowo wyposażono go w 5-stopniowy system filtracji. W ten sposób eliminowanych jest nawet 99,95% roztoczy.

Wysoka siła ssania łączy się ze specjalną szczotką w kształcie litery V. Pozwala ona na dokładne wyczyszczenie różnych rodzajów podłóg – od paneli, przez kafelki, aż po dywany. Konstrukcja szczotki sprawia też, że nie zaplątują się w nią włosy, przez co czyszczenie jej jest banalnie proste. Świetnym dodatkiem jest też elastyczny adapter przedłużający. Z jego pomocą powierzchnie ukryte pod meblami możesz odkurzać bez schylania.

Urządzenie marki Dreame może pracować nawet 90 minut na jednym ładowaniu, dzięki czemu będziesz w stanie posprzątać cały dom bez żadnej przerwy. Nie zwlekaj i zobacz, jak możesz ułatwić sobie życie i spraw sobie odkurzacz Dreame R20 z okazji Black Friday.

Similar Posts