Porady

Leasing BMW z wysokimi odliczeniami podatkowymi – co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

Już od wielu lat leasing to dość chętnie wybierana forma użytkowania samochodu, z której korzystają różne firmy. Wybrać można różne samochody, również te z najwyższej półki jak BMW. Zdecydowanie warto postawić na leasing BMW, zwłaszcza że można w ten sposób uzyskać wysokie odliczenia podatkowe.

Leasing BMW – doskonałe rozwiązanie dla większości firm

Prowadząc firmę, i to niezależnie od tego, jaką ma wielkość, musimy mieć do dyspozycji samochód lub kilka pojazdów, dzięki czemu codzienne funkcjonowanie może przebiegać bez zakłóceń. Nawet jak mamy małą firmę i posiadamy własny samochód, to nie jest wykluczone, że za jakiś czas nasze potrzeby będą większe i zechcemy zwiększyć swoje możliwości w tym zakresie. Wiadomo jednak, że ciężko wobec wielu różnych wydatków znaleźć jeszcze dodatkowe na zakup nowych samochodów. Z tego powodu właśnie leasing auta jest tak świetną opcją, a tym bardziej, jak zdecydujemy się na leasing samochodu premium – leasing BMW. To nie tylko zapewnia ogromny komfort, ale i korzyści podatkowe!

Leasing BMW – dlaczego warto pomyśleć o tak niezawodnej marce?

Leasing BMW to świetne rozwiązanie pod każdym względem, bo to marka niezwykle solidna i niezawodna, produkująca pojazdy wyjątkowej urody. Już od lat to właśnie samochody marki BMW zaliczane są do najlepszych pojazdów klasy premium. To tym bardziej ważne, by zdecydować się na leasing BMW, wybierając jednak taką ofertę, która przyniesie dodatkowe korzyści związane z podatkami. Żeby tak było, musimy pamiętać, aby oferta leasingu BMW była odpowiedni skonfigurowana pod nasze potrzeby, co sprawi, że taki pojazd będzie tańszy od zakupu, i to pomimo odsetek leasingowych. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że samochody marki BMW są jednymi z lepszych na rynku – mocne, solidnie wykonane o pięknym, stylowym wyglądzie. Marząc o leasingu samochodu premium tego typu, powinniśmy koniecznie zainteresować się leasingiem BMW! Łatwo zauważyć, że nowe BMW kupują szczególnie firmy, w tym właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Najchętniej wybieraną formą finansowania jest zaś leasing BMW!

Leasing BMW – dlaczego to same korzyści?

Opłaca się szczególnie leasing BMW operacyjny, gdyż to forma finansowania, dzięki której można zaliczyć w koszty firmy bardzo dużą sumę pieniędzy – powyżej 150.000 zł. Nietrudno zauważyć, że praktycznie każda oferta BMW przekracza tę kwotę. Mówimy w końcu o wyjątkowym aucie premium. Równie atrakcyjne są wysokie odliczenia podatkowe związane z leasingiem BMW, zwłaszcza koszty, o jakich przed chwilą wspomnieliśmy, jakie można wykorzystać do swoich celów i to dwukrotnie, zarówno do opłaty wstępnej i rat leasingowych, jak i ponownie dla wykupu. 

Niezwykle ważną zaletą są bardzo niskie raty leasingu operacyjnego, ale żeby wykorzystać go w sposób maksymalny, wybierzmy dłuższy okres finansowania. Pozwoli to na niższy maksymalny wykup przy malejącej racie leasingu operacyjnego samochodu. Nieprzypadkowo część leasingobiorców korzysta z leasingu BMW bez wkładu własnego lub małym wkładem na jak najdłuższy okres leasingu, mając pewność niskich kosztów miesięcznej raty. Dzięki temu mogą użytkować nowe BMW przez rok lub dwa lata, a następnie wykonać cesję leasingu (znaleźć chętnego na jego przejęcie). Mogą jednocześnie uzyskać nawet kwotę odstępnego. Korzyści jest co niemiara, bo finalnie zyskują dostęp do nowego BMW.

Widać, że leasing auta plus wysokie odliczenia podatkowe to udana recepta na sukces. Nie można zaprzepaścić tej okazji!

Similar Posts